7.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Гласааат болните и затворениците во Маврово-Ростуше

Гласааат болните и затворениците во Маврово-Ростуше, Центар Жупа и во Тетово

Започна гласањето за изборите за градоначалници на општините Маврово и Ростуше и Центар Жупа и за членови на Советот на општина Тетово. Државната изборна комисија...

Latest news

- Advertisement -spot_img