3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Германија ги зема трите медали во боб двосед

Германија ги зема трите медали во боб двосед

Германците Франческо Фридрих и Торстен Маргис ја одбранија титулата олимписки прваци во боб двосед, а германската репрезентација постигна историски успех, откако за прв пат...

Latest news

- Advertisement -spot_img