17.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Вучиќ се надева на смирување на ситуацијата во Косово

Вучиќ се надева на смирување на ситуацијата во Косово

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, доцна синоќа во телефонско јавување на ТВ Пинк изјави дека се надева на деескалација на ситуацијата на Косово, јави...

Вучиќ се надева на смирување на ситуацијата во Косово

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, доцна синоќа во телефонско јавување на ТВ Пинк изјави дека се надева на деескалација на ситуацијата на Косово, јави...

Latest news

- Advertisement -spot_img