-1.1 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Вучиќ на амбасадорот на Украина му понудил најдобри услови за прифаќање бегалци

Вучиќ на амбасадорот на Украина му понудил најдобри услови за прифаќање бегалци

Претседателот на Република Србија, Александар Вучиќ, го прими амбасадорот на Украина, Олександар Александровиќ и го запозна со позициите на Владата на Република Србија и...

Latest news

- Advertisement -spot_img