25.9 C
Ohrid
Tuesday, July 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Вучиќ вели дека Србија ќе биде во многу тешка позиција

Вучиќ вели дека Србија ќе биде во многу тешка позиција

Српскиот претседател Александар Вучиќ по средбата со германската министерка за надворешни работи Аналена Барбок изјави дека разговорите во Берлин не биле лесни, но дека...

Latest news

- Advertisement -spot_img