25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Вулин: Разбиени 30 криминални групи и запленети 12 тони дрога

Вулин: Разбиени 30 криминални групи и запленети 12 тони дрога

Министерот за внатрешни работи Александар Вулин изјави дека за година и пол полицијата гонела 30 организирани криминални групи и запленила повеќе од 12 тони...

Latest news

- Advertisement -spot_img