2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Вторник е неработен ден за сите граѓани на Република Северна Македонија

Вторник е неработен ден за сите граѓани на Република Северна Македонија

Денот на Републиката – 2 Aвгуст (вторник) е неработен ден за сите граѓани на Република Северна Македонија, соопшти денеска Министерството за труд и социјална...

Latest news

- Advertisement -spot_img