17.9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Во Хоргош е спречен шверц на девет уреди за ископ на биткоини

Во Хоргош е спречен шверц на девет уреди за ископ на биткоини

Царинските службеници спречија шверц на девет уреди за производство на криптовалутата биткоин и 500 патрони за електронски цигари, во вкупна вредност од четири милиони...

Latest news

- Advertisement -spot_img