20.9 C
Ohrid
Sunday, October 2, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Во тек е исплатата на правата од социјална и детска заштита

Во тек е исплатата на правата од социјална и детска заштита

Министерството за труд и социјална политика информира дека денеска започна исплатата на правата од социјална, детска и цивилна заштита за месец јули 2022 година. Корисниците...

Latest news

- Advertisement -spot_img