13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

во следните неколку дена заедно со семејството ќе одмора во Црна Гора

Мицкоски во следните неколку дена заедно со семејството ќе одмора во Црна Гора

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во следните неколку дена заедно со семејството ќе одмора во Црна Гора, но не се знае каде ќе престојува. Минатата...

Latest news

- Advertisement -spot_img