4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Во последните 24 часа три случаи на силување на Косово

Во последните 24 часа три случаи на силување на Косово

Во последните 24 часа на Косово се пријавени три случаи на силување, два во Ѓаковица и еден во Феризај, јавуваат приштинските медиуми. „Оштетената од Ѓаковица...

Latest news

- Advertisement -spot_img