2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Во последните 24 часа се регистрирани 81 заболен од корона

Во последните 24 часа се регистрирани 81 заболен од корона, а починати нема

Во последните 24 часа се регистрирани 81 заболен од корона, а починати нема, соопшти Министерството за здравство. Направени се 787 тестови, а регистрираните нови случаи се во Скопје...

Latest news

- Advertisement -spot_img