8.3 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Во полната сала на Македонскиот народен театар

Во полната сала на Македонскиот народен театар публиката едногласно ја отпеа „Среќен роденден“ на фестивалот Танц фест Скопје

Во полната сала на Македонскиот народен театар, синоќа публиката едногласно ја отпеа „Среќен роденден“ на фестивалот Танц фест Скопје. Фестивалот започна во 2005 година и од тогаш на...

Latest news

- Advertisement -spot_img