4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Во областа Бистрица-Насауд во Романија е пронајдено беспилотно летало

Во областа Бистрица-Насауд во Романија е пронајдено беспилотно летало

Во областа Бистрица-Насауд во Романија е пронајдено беспилотно летало, а романското обвинителство соопшти дека е покрената кривична постапка и дека не се знае од...

Latest news

- Advertisement -spot_img