-1.1 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Во Демир Капија измерен само еден литар

Во Демир Капија измерен само еден литар

Во изминатите 24 часа најмногу дожд наврнал на Попова Шапка, 21 литар на квадратен метар, а најмалку во Пожаране, Претор и Демир Капија, еден...

Latest news

- Advertisement -spot_img