7.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Во Владата се оптимисти по денешниот состанок со СОНК

Во Владата се оптимисти по денешниот состанок со СОНК

Владата и претседателството на СОНК, придружено со претставници на дел од регионалните одбори на синдикатот во текот на претстојниот викенд остануваат во комуникација за...

Latest news

- Advertisement -spot_img