7.9 C
Ohrid
Thursday, December 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Во болницата во Целје малку се олабавени ограничувањата за посети

Во болницата во Целје малку се олабавени ограничувањата за посети

Болницата во Цеље од денеска благо ги намалува ограничувањата за посети на пациенти кои се на подолг период на лекување. Почнувајќи од денеска, на сите...

Latest news

- Advertisement -spot_img