16.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

возач удри во пешак

Погледнете го страшното видео од Њујорк, возач удри во пешак, а потоа му ги испразни џебовите!

Полицијата трага по возачот кој удрил во пешак, кој потоа бил ограбен додека лежел повреден на земја во Бронкс. Маж (39) бил удрен неколку...

Latest news

- Advertisement -spot_img