4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Водачот на црногорскиот криминален клан Скаља наводно бил убиен во Истанбул

Водачот на црногорскиот криминален клан Скаља наводно бил убиен во Истанбул

 Водачот на криминалниот клан Скалјар, Јован Вукотиќ, е убиен во четвртокот попладне во Истанбул, објавија повеќе српски и црногорски медиуми. Но, од црногорската полиција...

Latest news

- Advertisement -spot_img