14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

внимавајте на намирниците кои ги чистат белите дробови

Пушачи, внимавајте на намирниците кои ги чистат белите дробови

Истражувањата покажаа дека консумирањето одредени видови храна и пијалоци му помага на телото да се ослободи од штетните материи во телото. Лук На лукот му се...

Latest news

- Advertisement -spot_img