7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Владата им се приклучи на земјите од ЕУ

Владата им се приклучи на земјите од ЕУ

По примерот на повеќе европски и Македонија донесе забрана за летови на руски авиони над нејзината територија. „Владата на Република Северна Македонија на денешната 18-та...

Latest news

- Advertisement -spot_img