1.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

ВИДЕО Објавено видео од нападот на реките Днепар

ВИДЕО Објавено видео од нападот на реките Днепар, камерите снимија голема експлозија

Тоа е шеснаесеттиот ден од руската инвазија на Украина. Тешки борби се водат низ Украина, а бројни градови беа бомбардирани и гранатирани во петокот....

Latest news

- Advertisement -spot_img