2.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

„Вечерва сите ќе навиваат за Србија

„Вечерва сите ќе навиваат за Србија, во Црна Гора, на Косово, но и браќата Македонци!“- Вучиќ му се јавил на селекторот во Катар,...

„Вечерва сите ќе навиваат за Србија, во Црна Гора, на Косово, но и браќата Македонци!“ Ова го порача српскиот претседател Александар Вучиќ во пресрет на...

Latest news

- Advertisement -spot_img