20.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

ветото ќе падне само ако одлучи Народното собрание

Не шпекулирајте, ветото ќе падне само ако одлучи Народното собрание

Бугарската вицепремиерката и министерка за економија Корнелија Нинова го обвини претседателот Румен Радев дека сее неосновани сомнежи на темата за Македонија и го користи...

Latest news

- Advertisement -spot_img