0.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

вели претседателот

Цената на струјата не зависи од блискоста со Кремљ, вели претседателот

Претседателот Стево Пендаровски смета дека цената на енергенсите и на рускиот гас не зависи од блискоста со Путин, туку од пазарот. – Еве, да бевме...

Latest news

- Advertisement -spot_img