9.1 C
Ohrid
Friday, December 9, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

вели Ковачевски

Ви реков дека имињата на клубовите се провокација, вели Ковачевски

Потребни се културно-информативни центри коишто ќе ги зближуваат граѓаните на двете држави и двете држави, а не клубови кои ќе предизвикуваат негативни емоции. Нашите...

Latest news

- Advertisement -spot_img