7.6 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бх. музичари на меѓународниот настан во чест на маченичките активисти на Мјанмар

Бх. музичари на меѓународниот настан во чест на маченичките активисти на Мјанмар

Бх. музичари на меѓународниот настан во чест на маченичките активисти на Мјанмар Гудачкиот квартет SA Sinfonietta и Kultur Shock ќе настапат на двочасовниот меѓународен YouTube...

Latest news

- Advertisement -spot_img