7.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бугарските интереси се целосно заштитени

Бугарските интереси се целосно заштитени

Бугарската Влада во писмена декларација по повод потпишувањето на билатералниот протокол по член 12 од Договорот за пријателство, добрососедство и соработка од 2017 година...

Latest news

- Advertisement -spot_img