14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Брус Вилис ја прослави 34-годишнината од првиот филм од серијалот „Умри машки“

Брус Вилис ја прослави 34-годишнината од првиот филм од серијалот „Умри машки“

Брус Вилис ја прослави 34-годишнината од првиот филм од серијалот „Умри машки“, во кој го глумеше детективот Џон Меклејн, со посета на облакодерот Фокс...

Latest news

- Advertisement -spot_img