-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Брус Вилис негира дека ќе ги продаде правата за користење на своето лице

Брус Вилис негира дека ќе ги продаде правата за користење на своето лице

Поранешниот американски филмски и телевизиски актер Брус Вилис негираше дека ќе ги продаде правата за користење на своето лице. Во изминатите неколку дена медиумите...

Latest news

- Advertisement -spot_img