-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Брнабиќ: Притисокот врз Србија е еднаков на лицемерието на големите сили кои не притискаат

Брнабиќ: Притисокот врз Србија е еднаков на лицемерието на големите сили кои не притискаат

Премиерката Ана Брнабиќ рече дека „предизвиците со кои се соочува нашата Србија денес се огромни, живееме во најтешкото време во претходните две децении, од...

Latest news

- Advertisement -spot_img