8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бред Пит за прв пат ги изложува своите скулптури во Финска

Бред Пит за прв пат ги изложува своите скулптури во Финска

Уметничкиот музеј Сара Хилден во градот Тампере, Финска, прикажува изложба на британскиот уметник Томас Хаусаг од Лос Анџелес. Во рамките на изложбата, американскиот филмски...

Latest news

- Advertisement -spot_img