14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бред Пит во здолниште на премиерата на нов филм во Берлин

Бред Пит во здолниште на премиерата на нов филм во Берлин

Бред Пит го прошета здолништето на црвениот тепих во Берлин, на проекцијата на неговиот нов филм „Bullet train“. Како што пренесува Zaphedna.rs, тој носел здолниште...

Latest news

- Advertisement -spot_img