3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Бразил ја победи Србија со 2:0 во воведниот меч од Мундијалот во Катар

Бразил ја победи Србија со 2:0 во воведниот меч од Мундијалот во Катар

Бразил ја победи Србија со 2:0 во воведниот меч од Мундијалот во Катар. Селекцијата на Драган Стојковиќ Пикси добро се држеше еден час, но потоа...

Latest news

- Advertisement -spot_img