17.9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бориша Симаниќ најде нов клуб

Бориша Симаниќ најде нов клуб

Поранешниот кошаркар на Мега, Бориша Симаниќ (24) потпиша договор со шпанска Сарагоса. Минатата сезона крилниот центар имаше просек од 12,8 поени и 4,3 скока за...

Latest news

- Advertisement -spot_img