2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Борис Џонсон вели дека Путин го преминал прагот на варварството

Борис Џонсон вели дека Путин го преминал прагот на варварството

Пред да замине на самитот во Брисел, британскиот премиер Борис Џонсон гостуваше во британското радио, каде рече дека рускиот претседател Владимир Путин веќе ја...

Latest news

- Advertisement -spot_img