3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Борис Бекер од затвор се враќа на функција

Борис Бекер од затвор се враќа на функција?

Германската тениска федерација е подготвена повторно да го ангажира Борис Бекер, по отслужувањето на затворска казна во Велика Британија поради кршење на законите за стечај и...

Latest news

- Advertisement -spot_img