14.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

бонус

Од септември во Германија бонус од 300 евра – еве кој ќе го добие

Вработените во Германија од септември ќе добиваат еднократен бонус во износ од 300 евра за помош при поскапувањето на енергенсите. Откако пензионерите и студентите претходно...

Latest news

- Advertisement -spot_img