3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Беџети останува против владата

Беџети останува против владата

Група функционери и партиски активисти на ДУИ од таканаречената „Огнена група“ предводени од градоначалникот на Сарај Блерим Беџети и пратеникот Изет Меџити денеска во...

Latest news

- Advertisement -spot_img