8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бесими ја објаснува новата СМАРТ даночна реформа

Бесими ја објаснува новата СМАРТ даночна реформа

За прогресивниот данок во Македонија јавно ќе се дебатира и тоа сите општествени чинители. Во меѓувреме ќе се работи на таканаречени СМАРТ или паметни...

Latest news

- Advertisement -spot_img