20.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бесими вели живееме во период на постојани кризи

Бесими вели живееме во период на постојани кризи

Ребалансот на Буџетот прво ги апсорбира сите мерки што беа преземени од март оваа година со цел справување со кризата и второ тоа што...

Latest news

- Advertisement -spot_img