7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

“ Берлускони шокира пред изборите со коментар за Путин

Берлускони шокира пред изборите со коментар за Путин

Поранешниот италијански премиер Силвио Берлускони предизвика бурни реакции со изјава за Владимир Путин непосредно пред општите избори во Италија во недела, пренесе ДПА. Берлускони (85)...

Latest news

- Advertisement -spot_img