2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бектеши: Се замрзнува маржата на огревно дрво и пелети за огрев на 10%

Бектеши: Се замрзнува маржата на огревно дрво и пелети за огрев на 10%

На предлог на Министерството за економија, Владата на денешната седница донесе Одлука за определување највисоката трговска маржа како посебен услов во трговијата за: огревно...

Latest news

- Advertisement -spot_img