9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бајден повторно е позитивен на корона вирусот

Бајден повторно е позитивен на корона вирусот

Американскиот претседател Џо Бајден повторно е позитивен на корона вирусот, нешто повеќе од три дена откако доби дозвола да излезе од изолација поради претходна...

Latest news

- Advertisement -spot_img