17.9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бајден повеќе нема симптоми на ковид-19

Бајден повеќе нема симптоми на ковид-19

Американскиот претседател Џо Бајден нема речиси никакви симптоми на ковид-19, откако беше позитивен минатата недела, соопшти денеска неговиот лекар. – Во овој момент, симптомите се...

Latest news

- Advertisement -spot_img