25.9 C
Ohrid
Tuesday, July 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бајден загрижен од одлуките на врховниот суд

Бајден загрижен од одлуките на врховниот суд

Нацрт одлуката на американскиот Врховен суд за абортусот, што протече во јавноста месецов, може да значи дека, судот, по него, ќе се сврти и...

Latest news

- Advertisement -spot_img