25.9 C
Ohrid
Tuesday, July 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Бајден е загрижен за својот колега

Бајден е загрижен за својот колега, се обидува да ги сфати неговите потези

Американскиот претседател Џо Бајден изрази загриженост поради тоа што неговиот рускиот колега, Владимир Путин, нема стратегија за излез од украинската војна. Затоа, Бајден се...

Latest news

- Advertisement -spot_img