22.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

а попладне

Претпладне сончево и топло со мала до умерена облачност, а попладне, пред се во западните делови, нестабилно со пороен дожд и грмежи

Времето денеска претпладне ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност, а попладне, пред се во западните делови, нестабилно со пороен дожд...

Latest news

- Advertisement -spot_img