18.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

а најголем број заболени се средношколци

Во Загреб веќе два месеца владее епидемија на хепатитис А или заразна жолтица, а најголем број заболени се средношколци

Во Загреб веќе два месеца владее епидемија на хепатитис А или заразна жолтица, а најголем број заболени се средношколци, објави Јутарњи лист. „Од почетокот на...

Latest news

- Advertisement -spot_img