14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

а кој се однесува на изгледот

Клуни откри интересен детаљ од својот живот, а кој се однесува на изгледот

Џорџ Клуни (61) важи за една од најголемите холивудски ѕвезди и заводници. Иако долго важеше за најпосакуваниот ерген во Холивуд, славниот актер се смири...

Latest news

- Advertisement -spot_img